• Nowy

  WŁĄCZNIK PRZEKAŹNIK WIFI SMART HOME TUYA MS-101 WI-FI

  Review (0)
  33,43 zł
  Z wliczonym podatkiem
  24-48h
  Dostępne

  Wi-Fi Smart Switch Basic Tuya Smart to inteligentny przełącznik zdalnego sterowania, który pozwala użytkownikom na zdalne włączanie i wyłączanie podłączonych do niego urządzeń za pomocą aplikacji Smart Life lub Tuya.

  • RegulaminRegulamin - Zasady zakupów w sklepie internetowym
  • DostawaDostawa - Czas i termin realizacji zamówień
  • Zwroty Zwroty - Darmowa wysyłka zwrotna

  Sterownik przesyłu energii ATS zapewnia niezawodną pracę falownika oraz sieciowego zasilania AC w jednym kompaktowym urządzeniu. ATS automatycznie przełącza się między zasilaniem sieciowym a falownikiem, jednocześnie chroniąc falownik przed zewnętrznymi napięciami.

  Podwójny kontroler transferu zasilania jest używany między systemem zasilania poza siecią a publicznym źródłem zasilania. Kontroler ATS podłącza się oddzielnie do 1) zasilania sieciowego 2) falownika 3) akumulatora 4) obciążenia. Interfejs użytkownika umożliwia zarówno monitorowanie stanu pracy ATS, jak i regulację wartości zadanych napięcia. Główny włącznik/wyłącznik znajduje się w górnej części kontrolera, co zapewnia łatwy dostęp.

  Nowa kompatybilność z aplikacją MOES
  Kompatybilność z aplikacją MOES zapewnia inteligentne sterowanie przez aplikację w celu elastycznego przesyłania i użytkowania między siecią publiczną a baterią, z trzema wartościami funkcjonalnymi, takimi jak moc sieciowa, tryb automatyczny i moc falownika w aplikacji do zasilania.( Uwaga: wszystkie funkcje samego ATS działają bez ingerencji w aplikację.)

  Inteligentny monitor wartości elektrycznych z ochroną przeciwprzepięciową
  Aktualny dostęp do aktualnego napięcia sieci, akumulatora i falownika, w szczególności prądu, mocy i zużycia energii elektrycznej przez obciążenie, działający jako zaawansowany system zasilania z ochroną przeciwprzepięciową do ochrony przed przepięciami Bluetooth jest wymagany do inteligentnej automatyzacji scen, ale z szybkim parowaniem sieciowym w telefonie Bluetooth i 2.4G WiFi.

  Korzystne dla systemu słonecznego lub wiatrowego z przełącznikiem ręcznym
  W pochmurne lub bezwietrzne dni, gdy poziom naładowania baterii jest niski, automatycznie przełączy się na zasilanie sieciowe, aby chronić baterię, szczególnie w przypadku, gdy napięcie baterii jest niższe niż punkt odcięcia. Automatycznie przełączy się z powrotem na zasilanie bateryjne, gdy napięcie baterii jest wyższe niż punkt przywracania, działając jak UPS w przeciwnym kierunku ze zaktualizowaną funkcją przełączania ręcznego dla Twojej wygody.

  Automatyczne rozróżnianie z regulowanymi wartościami zadanymi i testem AC
  DC 12/24/48 V, AC 100-120 V 60 Hz / 220-240 V 50 Hz automatyczne rozróżnianie. Użytkownik może zdefiniować napięcie odcięcia i powrotu. Napięcie odzyskiwania musi być wyższe niż napięcie odcięcia. Nadaje się do różnych typów akumulatorów, takich jak akumulatory szczelne, żelowe, kwasowo-ołowiowe, litowe itd., ustawienia niskiego napięcia i przywracania akumulatora można dowolnie regulować w zależności od typu akumulatora. Test AC działa dobrze, ponieważ urządzenie automatycznie przełączy się na zasilanie publiczne, gdy wyjście prądu przemiennego falownika jest nieprawidłowe.

  Większa moc z dużym wyświetlaczem LCD
  Zaktualizowana moc znamionowa: 8KW(110V) lub 16KW(220V) i 80A, szybki czas transferu: transfer falownika do zasilania publicznego ≤10ms, transfer zasilania publicznego do falownika ≤16ms, zaprojektowany z dużym wyświetlaczem LCD do wyświetlania napięcia akumulatora w czasie rzeczywistym, stanu pracy publicznej mocy, falownika i akumulatora.

  Dane techniczne:

  Model: BAT-80A

  Moc znamionowa: 8 kW (zasilanie użytkowe 100-120 V), 16 kW (zasilanie sieciowe 220-240 V)

  Napięcie wejściowe: automatyczny wybór: AC 100-120 V lub AC 220-240 V

  Napięcie wyjściowe: automatyczny wybór: AC 100-120 V lub AC 220-240 V

  Czas transferu: Czas przełączenia falownika na zasilanie sieciowe ≦ 10ms, Czas przekazywania zasilania z sieci do falownika ≦ 16ms

  Wyświetlacz LCD: Napięcie baterii; Źródło zasilania: Zasilanie sieciowe lub inwerter akumulatorowy

  Napięcie systemu: wybór automatyczny: 12 V lub 24 V lub 48 V

  Nastawy transferu niskiego napięcia akumulatora: Domyślnie: 10,5 V/21 V/42 V, regulowane

  Nastawy odzyskiwania baterii: Domyślnie: 12,5 V/25 V/50 V, regulowane

  Zastosowanie: Panele słoneczne; Farma wiatrowa; Hydrogenerator

  Wymiary produktu: 19*17*7,25 cm (7,4 cala * 6,7 cala * 2,8 cala)

  Waga: 1,32 kg (2,9 funta)

  TUYA
  TUYA MS-101 WI-FI
  5 Przedmioty

  Specyficzne kody

  No customer reviews for the moment.

  Write your review
  WŁĄCZNIK PRZEKAŹNIK WIFI SMART HOME TUYA MS-101 WI-FI