Szybka dostawa zasilaczy i akumulatorów - GParts24 | Sklep online

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi dostaw, która zapewnia szybką i niezawodną dostawę towarów do naszych klientów. Działamy sprawnie i dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie.

Czas wysyłki towaru wynosi 1-2 dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Po opuszczeniu naszego magazynu, towar zostaje przekazany firmie kurierskiej, która zajmuje się dostarczeniem go do Twojego miejsca zamieszkania. Czas dostawy przez firmę kurierską również wynosi 1-2 dni robocze.

W celu zapewnienia Ci różnorodności i wyboru, korzystamy z usług renomowanych firm kurierskich takich jak InPost, DPD. Dzięki temu możemy dostarczyć Twoje zamówienie w wybrany przez Ciebie sposób.

Koszty wysyłki zależą od wybranej formy dostawy. Oto szczegółowe informacje dotyczące kosztów wysyłki:

a) InPost Kurier: 22PLN

b) InPost Kurier Pobranie: 28PLN

c) InPost Paczkomat: 15PLN

d) InPost Paczkomat Pobranie: 18PLN

e) DPD Przedpłata: 22PLN

f) DPD Pobranie: 28PLN

W przypadku wyboru dostawy InPostem, masz możliwość skorzystania z usługi kuriera, która zapewnia bezpośrednie dostarczenie zamówienia do Twojego domu lub biura. Istnieje również opcja odbioru paczki z paczkomatu, co może być wygodne dla Ciebie, jeśli nie masz stałej dostępności na danym adresie.

Jeżeli preferujesz usługę dostarczaną przez firmę DPD, również mamy tę możliwość. Możesz wybrać opcję przedpłaty lub pobrania, w zależności od Twoich preferencji.

Dzięki naszej elastycznej i niezawodnej usłudze dostawy, możemy z pewnością spełnić Twoje oczekiwania i zapewnić Ci satysfakcję z zakupów.

DPDInPost